محصولات ما

مشخصات صفحه کابینت آرتاویل

مغز صفحه

ام دی اف - پلی وود

روکش صفحه

اچ پی ال آرتاویل

ضخامت صفحه

3 سانتی متر - 5 سانتی متر

طول صفحه

410 سانتی متر

عرض صفحه

60 سانتی متر - 65 سانتی متر

فینیش صفحه

مات - براق

لبه صفحه

یک لب گرد - دو لب گرد

صفحه کابینت ام دی اف آرتاویل

هنگامی که برای سفارش کابینت آشپزخانه اقدام می کنید، مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، جنس صفحات استفاده شده است. صفحاتی که علاوه بر جنس مناسب، زیبایی چشمگیری داشته باشند. یکی از علت‌‌‌های این دقت برخورد و تماس زیاد وسایل با صفحات کابینت است. برند آرتاویل نشأت گرفته از یک کارخانه بزرگ در شمال غرب کشور به نام برین چوب بوده، که یکی از مهمترین و بزرگترین فعالان در صنعت خود یعنی تولید انواع روکش صفحات کابینت می‌‌باشد. کارخانه برین چوب برای تولید صفحات خود از روکش های اچ پی ال استفاده کرده و آنها را در رنگ های مختلف و در دو سبک مات و براق در اختیار مشتریان قرار می‌‌‌دهد.

HPL مختصر شده ی کلمات High Pressures Laminate و لمینت با فشردگی بالا معنی می‌‌شود‌. خود اچ پی ال متشکل شده از کاغذ کرافتک و دکوراتیو، رزین فنولیک و ملامین است. یک ویژگی منحصر به فرد در این روکش ها ضد حریق بودن آنها و مقاومت بسیار بالا در برابر جریان برق می باشد. این ویژگی به علت استحکام، مقاومت شیمیایی بالا، چسبندگی و پایداری ناشی از چسب رزین فنولیک در ساختار اچ پی ال است.

ویژگی های اچ پی ال آرتاویل

برند آرتاویل یکی از برترین برند‌‌ها در تولید روکش های اچ پی ال است. ویژگی‌‌‌های بی‌‌‌نظیری که در روکش های تولید شده توسط این برند وجود دارد، سبب متمایز بودن و در واقع درخشش آن در میان برند‌‌های دیگر شده است. و اما خصوصیات این روکش؛

صفحات کابینت روکش شده با hpl آرتاویل، در ابعاد ۳۶۰ یا ۴۱۰ سانتیمتر با ضخامت ۳۲ تا ۴۸ میل و در عرض های ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر تهیه و تولید می گردند.

باید گفت که این روکش ها در مقیاس با سایر روکش های ام دی اف، علاوه بر متنوع بودن در طرح و رنگ، نسبت به رطوبت، حرارت، ورقه ورقه شدن، ترک خوردگی و ضربه مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و دچار آسیب نمی‌‌‌شوند.

‏اچ پی ال های برند آرتاویل علاوه بر کارایی در تولید صفحات کابینت ام دی اف، در تهیه و تولید صفحات کابینت پلی وود نیز بسیار کارایی دارند.

روکش های hpl آرتاویل در طرح‌‌‌های مختلفی همچون چوبی، سنگی، شنی و در دو طیف رنگی تیره و روشن تولید و به بازار عرضه می شوند. بنابراین برای طراحی هر دکوری مناسب هستند.

این روکش ها نسبت به اشعه UV مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند و از آنجا که این صفحات آنتی باکتریال بوده و قابل شستشو هستند، تمیز کردن آنها بسیار آسان می باشد.

مصارف روکش های HPL

اچ پی ال های آرتاویل یکی از بهترین روکش ها برای صفحات کابینت هستند. این صفحات دربردارنده فاکتور‌‌هایی همچون استحکام، دوام، ماندگاری، رنگ بندی زیبا و… می باشند. در انتخاب آنها دچار تردید نشوید و دکوری ایده‌آل را با صفحه های روکش آرتاویل رقم بزنید و با بازار اینترنتی ام دی اف مناسب ترین قیمت و کیفیت صفحات کابینت را برای آشپزخانه خود تهیه نمایید.