محبوب‌ترین برندها

لوگو ایزوفام

ام دی اف هایگلاس ایزوفام

لوگو کینگ گلاس

ام دی اف پلی گلاس کینگ گلاس

لوگو یلدیز

ام دی اف هایگلاس یلدیز

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو پاک چوب

ام دی اف هایگلاس پاک چوب

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو ای جی تی AGT

ام دی اف هایگلاس اِی جی تی

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو نوین چوب

ام دی اف هایگلاس نوین چوب

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو واریو

ام دی اف هایگلاس واریو

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

ام دی اف های گلاس سی تک

لوگو ای ان جی

ام دی اف هایگلاس اِی اِن جی

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو آلکی

ام دی اف هایگلاس آلکی

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

لوگو لاریکس

ام دی اف هایگلاس لاریکس

مشاهده سمپل و مشخصات (بزودی)

ام دی اف هایگلاس خارجی و ایرانی

های گلاس ایرانی

ام دی اف هایگلاس در سال های اخیر در کشور ایران تولید شده است و از لحاظ کیفیت نیز در رتبه ی بالایی قرار دارد. ام دی اف هایگلاس در اصل ام دی اف هایی هستند که با روکش پلاستیکی پوشانده شده اند و مانند شیشه ای شفاف اما سبک هستند که این روز ها در صنعت کابینت سازی بسیار استفاده می شوند.

هایگلاس ها طرح های زیبا و متفاوتی دارند و رنگ بندی آن ها کامل است به همین دلیل قادر به ساخت دکوراسیون های جذاب و جدید هستند . هایگلاس ها علاوه بر کابین سازی برای دیزاین های خاص در منازل استفاده می شوند و به دلیل اینکه شفافیت آن ها باعث انعکاس نور می شود در مکان هایی مانند سرویس های بهداشتی می توانند روشنایی خوبی ایجاد کنند.

هایگلاس های ایرانی با کیفیت خوبی که دارند جانشین هایگلاس های وارداتی شده اند و با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای تولید می شوند. قابل ذکر است که در ایران فقط برخی از شرکت ها هستند که هایگلاسی با کیفیت تولید می کنند و برای خرید باید بهترین و با کیفیت ترین نوع آن انتخاب شود.

های گلاس خارجی

ام دی اف هایگلاس در کشور های خارجی سالیان طولانی تولید شده است و استفاده فراوانی دارد. کیفیت نمونه خارجی هایگلاس ها بسیار بالا بوده و قیمت آن ها همچنین بالا است. هایگلاس های خارجی مدل های متفاوت با طرح و رنگ های بی نظیری دارند که در کیفیت آن ها نیز بی تاثیر نیست برای مثال نمونه های هایگلاس ترک، از بهترین هایگلاس هایی است که به سراسر کشور ها صادر می شود و قیمت نسبتا بالایی هم دارد.

هایگلاس دیگری که نظر ها را به خود جلب می‌کند، نمونه ای کره ای است که ساختی بسیار با کیفیت دارد و طرح های زیبا و خاص پسندی دارند و قیمت آن ها در مقایسه با نمونه های ایرانی بالا تر است. در ایران گاهی بر روی ام دی اف های ایرانی از روکش های کره ای استفاده می شود که با عنوان سوپر هایگلاس شناخته می شوند و بسیار با کیفیت هستند .

در میان هایگلاس ها، نمونه ی چینی وجود دارد که بسیار ضعیف است و از کیفیت پایینی برخوردار است. هایگلاس چینی دوام بسیار پایینی داشته و به مرور زمان دچار آسیب های جدی می‌شود.

مقایسه قیمت هایگلاس ایرانی و خارجی

هر چقدر کیفیت کالایی بیشتر باشد، می توان گفت که قیمت بالاتری نیز دارد و افراد اگر به دنبال جنسی خوب هستند که بتوان کیفیت آن را تضمین کرد باید مقدار بیشتری پول خرج کنند.

نمونه هایی از ام دی اف های هایگلاس خارجی، با کیفیت بالایی که دارند به کشور های دیگر صادر می شوند و به طور طبیعی قیمت بالایی دارند که نشان از مرغوب بودن آن ها است اما در کشور ایران شرکت هایی هستند که ام دی اف های هایگلاس را با کیفیتی بی نظیر تولید می کنند که می‌توان آن ها را با نمونه های مرغوب خارجی نیز مقایسه کرد و قیمت هایگلاس های ایرانی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و در سال های اخیر بازار مناسبی را ایجاد کرده اند.

اگر برای دکوراسیون خانه و کابینت ها هزینه خوبی استفاده شود و محصولات خوبی خریداری شود، قطعا در طولانی مدت به ضرر و زیان خیلی کمتری دچار خواهند شد و می توان با اطمینان خاطر از آنها استفاده کرد.

سخن پایانی

ام دی اف هایگلاس به دلیل زیبایی چشمگیری که دارد امروزه رونق فروش خوبی دارد و علاوه بر سرویس های کابینت، می توان از آن ها برای دکوراسیون داخلی و دیزاین های کوچک استفاده کرد و مکانی زیبا و منحصر به فرد ساخت.

ام دی اف های هایگلاس ایرانی و خارجی نمونه های با کیفیت و بی کیفیت دارند که در خرید آن ها باید دقت شود و بهترین گزینه انتخاب شود زیرا یکی از اصلی ترین و مهم ترین موارد استفاده در منازل را دارند و چه بسا محصولی بی کیفیت می تواند زیان های بسیاری را در پی داشته باشد.