مشخصات ورق ام دی اف ایزوفام

مغز ورق

ام دی اف

روکش ورق

ملامینه

ضخامت ورق

16 میلی متر

طول ورق

366 سانتی متر

عرض ورق

183 سانتی متر

فینیش ورق

برجسته

ام دی اف ایزوفام

شرکت ایزوفام از دیر زمان فعالیت خود را در زمینه مصالح ساختمانی شروع کرده است و در حال حاضر نیز فعالیتی گسترده تر از قبل دارد و ام دی اف های ایزوفام از محصولات خوب این شرکت است. ام دی اف های ایزوفام انواع متفاوتی دارد که با کیفیت بالایی تولید می شوند و حتی می توانند با نمونه های خارجی نیز برابری کنند و نیز قیمت این ام دی اف ها بسیار مقرون به صرفه است. ام دی اف های ایزوفام در سایز های متفاوت سفارشی تولید می شوند. یکی از خصوصیات خوب این ام دی اف ها این است که در طرح و رنگ های بسیار متنوعی تولید شده که سلیقه همه‌ی افراد است و برای هر دیزاینی می توان از آن استفاده کرد. ام دی اف های ایزوفام شامل انواع مختلفی هستند که کاربرد های متفاوتی دارند. ام دی اف های گلاس و ام دی اف و نئوپان ملامینه از این محصولات است که کیفیت بالایی دارند.

گروه صنعتی ایزوفام شامل محصولات چوبی همچون ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه رنگی، ام دی اف های گلاس، نوار لبه پی وی سی، ورق ام دی اف سه میل پرینتی، کاغذهای آغشته به رزین ملامین و پارکت لمینیت اچ دی اف می باشد.

ورق های ام دی اف ملامینه ساخت ایزوفام شامل ام دی اف های خام و کاغذ آغشته به رزین می باشد که در دما و فشار بالا پرس می شود.

چگالی ورق های ام دی اف ایزوفام بین 600 تا 800 گیلوگرم در هر متر مکعب است که سبب استحکام بالای ورق های ام دی اف نسبت به نئوپان می باشد.

ابعاد ورق های ایزوفام 366*183 سانتی متر است که ضخامتی معادل با 16 میلی متر را دارا می باشد. ضخامت های 8 میل و 25 میل هم فقط در حجم پالت و به صورت سفارشی تولید می شوند.