مشخصات ورق پلی گلاس کینگ گلاس

مغز ورق

ام دی اف

روکش ورق

پلی گلاس

ضخامت ورق

16 میلی متر

طول ورق

280 سانتی متر

عرض ورق

122 سانتی متر

فینیش ورق

سوپرمات - براق

ام دی اف پلی گلاس کینگ گلاس

پلی‌گلاس چیست؟

پلی‌گلاس کینگ‌گلاس نوعی ام‌دی‌اف است که بر روی روکش ملامینه آن توسط یک لایه پلی‌استر پرس شده است. به عبارت دقیق‌تر ورق پلی‌گلاس کینگ‌گلاس دارای یک مغزی ام‌دی‌اف است که دو رو ملامین شده است و روی یک سطح آن یک لایه 75 میکرونی از جنس پلی‌استر که از نظر ظاهر شبیه به شیشه است اما از شیشه محکم‌تر و سبک‌تر است کشیده شده است. (اکثر ورق‌های پلی‌گلاس یک‌رو هستند).

مزایای ام‌ دی‌ اف پلی‌ گلاس کینگ‌ گلاس

یکی از بهترین و مقام‌ترین انواع کابینت آشپزخانه مخصوصاً برای سبک مدرن، ورق‌های پلی‌ گلاس کابینت است که دارای سطحی بسیار شفاف و صیقلی است؛ ام‌دی‌اف پلی‌گلاس دارای ویژگی‌هایی است که آن را به گزینه مناسبی برای ساخت انواع کابینت آشپزخانه تبدیل کرده است.

براقیت: از شاخص‌ترین ویژگی‌های ام‌دی‌اف پلی‌گلاس کینگ‌گلاس، شفافیت و سطح بسیار صیقلی آن  است.

مقاومت در برابر خط و خش: پلی‌ گلاس مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد و می‌توان آن را با اسکاج تمیز کرد بدون این‌که دچار آسیب شود، به علاوه در برابر موادی اسیدی شوینده آشپزخانه مقاومت قابل قبولی از خود نشان می‌دهد؛ به همین دلیل ام‌دی‌اف پلی‌گلاس کابینت  به  آسانی دچار تغییر رنگ و آسیب‌های سطحی نمی‌شود و زمان طولانی‌تری کیفیت و جذابیت خود را حفظ خواهد کرد.

رنگ ام‌دی‌اف پلی‌گلاس

به طور کلی با توجه به رنگ لایه ملامینه‌ای که بر روی ام‌دی‌اف خام کشیده شده است، می‌توان پلی‌گلاس را در رنگ‌های مختلف تولید کرد؛ به عبارتی، رنگ نهایی ام‌ دی‌ اف پلی‌ گلاس توسط رنگ لایه ملامینه که در زیر لایه پلی‌استر قرار دارد تعیین می‌شود.

هم‌چنین ام‌دی‌اف پلی‌گلاس در دو نوع مات و براق تولید می‌شود، لذا مشتری می‌تواند با توجه به سلیقه خود اقدام به تهیه نوع براق و یا مات پلی‌گلاس نماید. البته امکان ترکیب ورق‌های پلی‌گلاس کابینت مات و براق با یکدیگر وجود دارد که منجر به زیبایی خاص آشپزخانه شما خواهد شد.

کینگ‌ گلاس یکی از باکیفیت‌ترین ورق‌های پلی‌گلاس در بازار ایران است که توانسته است توجه بسیاری از فعالان صنایع چوبی و کابینت را به خود جلب کند.