مشخصات بین کابینتی مرمرپلاست

جنس ماربل شیت

پی وی سی

روکش ماربل شیت

براق

ضخامت ماربل شیت

2.5 میلی متر - 3.8 میلی متر

طول ماربل شیت

280 سانتی متر

عرض ماربل شیت

122 سانتی متر

ماربل شیت بین کابینتی مرمرپلاست

دیوارپوش بین کابینتی مرمر پلاست همان متریال مخصوصی است که در بین کابینت ها و دیوارهای آشپزخانه استفاده می شود. امروزه دیوار آشپزخانه المانی مهم در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه محسوب می شود که سبب زیباتر شدن دیزاین آشپزخانه می شود. پوشش های بین کابینتی بسیار زیبا بوده و جزو کاربردی ترین پوشش ها هستند. بعد از نصب کابینت ها یا کانترها بر روی دیوار، ورق های ماربل شیت یا همان بین کابینتی را نصب می کنند.

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها باید به آشپزخانه اهمیت زیادی بدهیم چرا که آشپزخانه قلب خانه بوده و زیبا بودن آشپزخانه سبب زیبا تر شدن جلوه خانه می شود. ورق های ماربل شیت مرمر پلاست بر روی دیوار آشپزخانه نصب شده و از لک برداشتن و کثیفی دیوار آشپزخانه جلوگیری می کند و از طرف دیگر به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد سبب زیباتر شدن ظاهر آشپزخانه می شود. دیوارپوش بین کابینتی مرمر پلاست دارای طرح ها و رنگ بندی های طرح سنگ بوده و مخصوص فضای آشپزخانه ساخته شده است چرا که با بسیاری از طرح های صفحات کابینت قابلیت هماهنگی و یکدست شدن را دارند.

در ساخت دیوار پوش ها از متریال های مخصوصی استفاده می‌ کنند به همین دلیل  پاک کردن لکه‌ ها و کثیفی‌ها بر روی سطح دیوارپوش ها بسیار راحت بوده و نیاز به زمان طولانی ندارد.

توجه داشته باشید که دیوارپوش ها فقط مخصوص آشپزخانه نبوده و در سایر مکان ها مانند مکان های خیس نظیر حمام و دستشویی  استفاده می شوند. در خرید دیوارپوش بین کابینتی مرمر پلاست باید دقت و توجه داشته باشید تا طرح انتخابی شما با دیزاین و تم آشپزخانه همخوانی و هماهنگی داشته باشد.  به علاوه در هنگام انتخاب دیوارپوش بین کابینتی مرمر پلاست باید به مقاومت دیوارپوش در برابر حرارت و عوامل دیگر توجه داشته باشید.

دیوارپوش بین کابینتی مرمر پلاست در مکانی نظیر آشپزخانه استفاده می شود و از آنجایی که  آشپزخانه مکانی مرطوب بوده که با شعله و حرارت در ارتباط  است این دیوارپوش ها نیز باید در برابر حرارت و رطوبت مقاوم باشند. از طرف دیگر دیوارپوش ها باید به راحتی تمیز شوند زیرا در آشپزخانه همواره مواد چسبنده و روغن وجود دارد و پاک کردن روغن ها و مواد چسبنده بسیار حائز اهمیت است. . شاید فکر کنید که دیوارپوش ها برای محیطی مرطوب نظیر آشپزخانه مناسب نیستند اما باید بدانید که این دیوارپوش ها ضد آب بوده و در برابر خط و خش نیز مقاومت بسیار بالایی دارند. جنس با کیفیت این دیوارپوش های بین کابینتی فضای کاملاً یکدست و هماهنگ ایجاد می کنند.