محصولات ما

لوگو-سامیت

بین کابینتی سامیت

سمپل و مشخصات ورق

لوگو-مرمر-پلاست-کوچک

بین کابینتی مرمر پلاست

سمپل و مشخصات ورق

لوگو-آذران-پلاست

بین کابینتی آذران پلاست

سمپل و مشخصات ورق

topco-logo

بین کابینتی تاپکو

سمپل و مشخصات ورق

ang

بین کابینتی اِی اِن جی

سمپل و مشخصات ورق

ماربل شیت بین کابینتی

ورق های بین کابینتی در مقیاس با سنگ و سرامیک، مقاومت و استحکام بالاتری دارند. از نظر قیمت مقرون به صرفه تر هستند و در ابعاد دلخواه و در خور سلیقه شما تولید می شوند. این ورقه ها نسبت به ام دی اف ها آنتی باکتریال و ضد حشره بوده و به طور یقین و صد در صد ضد آب می باشند. ورق های بین کابینتی در مقایسه با دیوار های پانلی PVC، از نظر رنگ و طرح متنوع تر می باشند و مقاومت ضربه آن ها نیز به نسبت بالاتر است.

ویژگی های ورق بین کابینتی

مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و صدا:

با آزمایشاتی که روی مواد تشکیل دهنده این ورق ها انجام شده است، ورق های بین کابینتی حدود ۳۰ درصد و یا بیشتر انتقال صدا و حرارت را کاهش می دهند.

قیمت مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه:

استفاده از ورق های بین کابینتی به عنوان دیوار پوش از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند. از ویژگی های جالب این ورق ها این است که، از آنجایی که قابل بازیافت هستند، در صورت تغییر دکوراسیون، فروش دیوار پوش های قدیمی‌ می تواند مقداری از هزینه های جدید را جبران کند.

رنگ ثابت ورق های بین کابینتی و عدم تغییر آنها:

هنگام تولید این ورق ها از متریال هایی برای جلوگیری از تغییر رنگ آنها استفاده می شود و همین کافی است تا ورق های بین کابینتی تا پایان عمر استفاده خود دارای رنگ ثابتی باشند.

عمر بالای استفاده از این ورق ها:

متریال پی وی سی نسبت به پوسیدگی و خوردگی مقاوم است و از آنجایی که ورق های بین کابینتی ترکیبی از PVC و پودر سنگ هستند، راحت می توان گفت که در برابر هر گونه پوسیدگی و خراش مقاوم بوده و عمر استفاده مناسب و بالایی دارند.

متنوع بودن در طرح و رنگ:

ورق های بین کابینتی در رنگ و طرح های متنوعی تولید می شوند که شامل سه گروه طرح سنگ، طرح چوب و طرح کاغذ دیواری می باشند. هر کدام از طرح های گفته شده خود ۲۰ نوع طرح دیگر زیر مجموعه دارند که به طور کلی می توان گفت که این ورق ها در ۶۰ طرح تولید می شوند.

ضد آب و ضد باکتری:

در تولید این ورق ها از مواد آنتی باکتریال استفاده می شود، به همین جهت برای  دکور محیط های درمانی بسیار مناسب هستند.

نظافت و تمییز کردن راحت آنها:

ورق های بین کابینتی سطح هموار و صیقلی داشته و از طرفی مقاومت عالی در برابر مواد شوینده از جمله سفید کننده ها دارند، بنابراین نظافت و شست و شوی آنها سریع و آسان می باشد.

وزن سبک و مقاومت آنها در برابر ضربه و امکان سفارش در ابعاد دلخواه:

ورق های بین کابینتی یا همان پی اس دی دارای وزن سبک و استحکام بسیار بالایی هستند و جابجایی آنها راحت است به همین دلیل می توانند جایگزین مناسبی برای سنگ در داخل ساختمان باشند. ورق های بین کابینتی به دلیل پی وی سی که در آنها استفاده می شود دارای سطحی سخت بوده و در برابر ضربه مقاوم هستند.

نصب سریع، آسان و امکان تعویض آنها در کوتاه ترین زمان:

در نصب ورق های بین کابینتی به جای مصالح ساختمانی از چسب خاصی استفاده می شود و به دلیل داشتن وزن سبک و ابعاد بزرگی که دارد، نصب و تعویض آنها کار دشواری نمی باشد و سریع انجام می گردد.

283143748_372477864917625_2382103482361432579_n.webp