مشخصات ماربل شیت سامیت

جنس ماربل شیت

پی وی سی

روکش ماربل شیت

براق

ضخامت ماربل شیت

2.5 میلی متر - 3.8 میلی متر

طول ماربل شیت

280 سانتی متر

عرض ماربل شیت

122 سانتی متر

ماربل شیت بین کابینتی سامیت

ساده ترین راه برای مدرن کردن آشپزخانه استفاده از دیوارپوش ماربل شیت سامیت است. مغز این ورق از پی وی سی است و روکش ورق های گلاس می باشد. این نوع دیوارپوش، جدیدترین بین کابینتی است که طول یک ورق آن ۲۸۰ سانتی متر و عرض آن ۱۲۲ سانتی متر است. همچنین این ورق در ضخامت  ۲.۵ تا ۳.۸ میلی متر موجود است.

کاربران هنگام تصمیم گیری برای روکش کردن سطوح مختلف بین کابینت در آشپزخانه، ابتدا باید چند نکته را قبل از شروع خرید در نظر داشته باشند:

  1. رنگ
  2. بافت و تاثیر آن در فضا
  3. نور
  4. دوام

همه این موارد در کنار هم  باعث می شود آشپزخانه جلوه بی نظیری داشته باشد؛ بنابراین شما باید مطمئن شوید که بهترین دیوارپوش بین کابینتی را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید.

 در این مقاله ما قصد داریم، نکات و ایده‌هایی در خصوص دیوارپوش بین کابینتی سامیت مطرح کنیم که به شما کمک می کنند تا شیک ترین بین کابینتی را انتخاب و خریداری کنید.

مزایای دیوارپوش ماربل شیت سامیت

انواع دیوارپوش بین کابینتی سامیت  برای روکش کردن دیوار آشپزخانه بسیار محبوب هستند. زیرا مراقبت از آنها آسان است، و همچنین در برابر لکه های چرب عملکرد خوبی دارند. علاوه بر این انتخاب نا محدودی از طرح ها، رنگ ها و اشکال مختلف برای این نوع از دیوارپوش ها وجود دارد.

با انتخاب و تهیه دیوارپوش بین کابینتی سامیت می توانید طرح و رنگ عالی به آشپزخانه خود بدهید و از مزایای بی نظیر دیوارپوش summit نهایت بهره را ببرید.

نصب دیوارپوش سامیت

استفاده از دیوارپوش بین کابینتی سامیت در آشپزخانه، طبیعی و راحت به نظر می رسد. با این حال، این نوع دیوارپوش نسبتاً در برابر عوامل خارجی حساس است. اگر تصمیم گرفته اید که برای روکش کردن دیوار های آشپزخانه از این نوع دیوارپوش استفاده کنید باید نصب آن را به متخصصان با تجربه بسپارید زیرا نصب دیوارپوش بین کابینتی سامیت مراحل خاصی دارد که مستلزم مهارت و تکنیک های خاصی است.

خرید دیوارپوش بین کابینتی سامیت

اگر به دنبال سادگی و مقرون به صرفه بودن هستید، می توانید دیوارپوش بین کابینتی سامیت را انتخاب کنید، چرا که  نصب و نگهداری از آنها آسان است و متناسب با هر بودجه ای هستند.

قیمت دیوارپوش بین کابینتی سامیت بسته نوع، متراژ، طرح، ضخامت و … تعیین می شود.

از طریق مراجعه به سایت اینترنتی می توانید ضمن برقراری تماس با مشاوران حرفه ای ما و دریافت مشاوره می توانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با انواع دیوارپوش بین کابینتی کسب کنید.

 مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن های درج شده در پایین این صفحه با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند و بعد از دریافت توضیحات کامل، بهترین دیوارپوش بین کابینتی را سفارش دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه خرید دیوارپوش ماربل شیت سامیت و سفارش آن بهتر است با مشاوران ما در ارتباط باشید.

دیوارپوش بین کابینتی سامیت یکی از جدیدترین دیوارپوش های بین کابینتی موجود در بازار است که طرح ها و رنگ های متنوعی دارد. این دیوارپوش یکی از بهترین گزینه های مناسب برای استفاده در آشپزخانه های معاصر است. دیوارپوش بین کابینتی summit همه ویژگی‌هایی یک دیوارپوش منحصر به فرد را دارد و شما می توانید با انتخاب این محصول و نصب آن صاحب آشپزخانه ای مدرن شوید.