محصولات ما

مشخصات صفحه کابینت وایا

مغز صفحه

ام دی اف - پلی وود

روکش صفحه

اچ پی ال وایا

ضخامت صفحه

3 سانتی متر - 5 سانتی متر

طول صفحه

410 سانتی متر

عرض صفحه

60 سانتی متر - 65 سانتی متر

فینیش صفحه

مات - براق

لبه صفحه

یک لب گرد - دو لب گرد

صفحه کابینت ام دی اف وایا

صفحه کابینت وایا یکی از پرکاربردترین صفحات کابینت موجود در بازار ایران می باشد. این محصولات از مغز پلی وود یا ام دی اف با روکش HPL ضد آب ساخته شده اند. قیمت فروش مناسب و کیفیت بالا این صفحات را به محبوب ترین صفحات در کشور تبدیل کرده است. شرکت ها و کارخانه های مختلفی با استفاده ازHPL  وایا، صفحه کابینت ام دی اف یا ضد آب وایا را تولید و عرضه می کنند. وایا یکی از برندهای با کیفیت روکش HPL در ایران می باشد. اچ پی ال برند وایا ​​دارای طیف رنگی وسیع و باکیفیت، مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و حرارت و قیمت مناسب می باشد. بازار اینترنتی ام دی اف عرضه کننده صفحات کابینت وایا با مغز ام دی اف می باشد. بازار ام دی اف دارای انواع صفحات ایرانی با روکش اچ پی ال HPL برندهای وایا و آرتاویل می باشد.

صفحه کابینت آشپزخانه با روکش اچ پی ال HPL وایا

صفحه کابینت با روکش اچ پی ال ​​وایا یکی از نمونه های عرضه شده در بازار اینترنتی ام دی اف ​​می باشد که بسیار مورد استقبال مصرف کننده های داخلی قرار گرفته است. این محصولات در عرض های 60 سانت، 65 سانت، 75 سانت و 90 سانت عرضه می شوند. صفحه کابینت وایا با 80 رنگ مختلف و زیبا با طرح های چوبی، سنگی، طرح ساده با رنگ های روشن و …. به فروش می رسد.

چرا انتخاب روکش اچ پی ال مناسب برای صفحه کابینت اهمیت دارد؟

می توان گفت صفحه کابینت یکی از مهم ترین قسمت های هر آشپزخانه ای است که بیشترین برخورد لوازم آشپزخانه با این صفحات می باشد. بنابراین باید در انتخاب صفحه کابینت آشپزخانه دقت کرد تا بتوانیم کابینت هایی بادوام، شیک و مجلل و مقاوم در برابر جرم، آسیب و رطوبت را برای کدبانوهای منزل تهیه کنیم.

خرید صفحه کابینت وایا با قیمت مناسب

برای خرید عمده و تکی صفحات کابینت با روکش اچ پی ال ​​وایا با ما تماس بگیرید. انواع صفحه کابینت با مغز ام دی اف ایرانی آرین سینا و  ام دی اف خارجی به صورت با روکش های وایا و آرتاویل به صورت مستقیم از کارخانه تامین می شود. قیمت محصولات بر اساس نوع مغزی، ضخامت صفحه، عرض صفحه، مات و براق بودن صفحه، یک لب گرد و دو لب گرد بودن صفحات و نوع روکش و اندازه صفحه توسط کارشناسان فروش در اختیار شما قرار می گیرد. پس از ثبت نهایی، سفارش شما طبق برنامه زمانی اعلام شده به نقاط مختلف کشور ارسال خواهد شد.