ام دی اف

ورق ام دی اف ملامینه و های گلاس ایزوفام سال 1403

ام دی اف ایزوفام

شرکت ایزوفام از دیر زمان فعالیت خود را در زمینه تولید ورق های ام دی اف ملامینه، هایگلاس، نوار پی وی سی و غیره شروع کرده است و در حال حاضر نیز فعالیتی گسترده تر از قبل دارد و ام دی اف های ایزوفام از محصولات خوب این شرکت است. ام دی اف های ایزوفام انواع متفاوتی دارد که با کیفیت بالایی تولید می شوند و حتی می توانند با نمونه های خارجی نیز برابری کنند و نیز قیمت این ام دی اف ها بسیار مقرون به صرفه است.

دیدگاه‌ها

از این کالا استفاده کردی؟ نظرت رو برامون کامنت کن!

دسته بندی محصولات

مشاهده انبارها داخل صفحه محصول

دسته بندی محصولات

مشاهده ورق های ام دی اف ایزوفام

ابعاد ام دی اف ایزوفام

ام دی اف های ایزوفام در سایز های متفاوت سفارشی تولید می شوند. یکی از خصوصیات خوب این ام دی اف ها این است که در طرح و رنگ های بسیار متنوعی تولید شده که سلیقه همه‌ی افراد است و برای هر دیزاینی می توان از آن استفاده کرد. ام دی اف های ایزوفام شامل انواع مختلفی هستند که کاربرد های متفاوتی دارند. ام دی اف های گلاس و ام دی اف و نئوپان ملامینه از این محصولات است که کیفیت بالایی دارند.

گروه صنعتی ایزوفام شامل محصولات چوبی همچون ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه رنگی، ام دی اف هایگلاس، نوار لبه پی وی سی، ورق ام دی اف سه میل پرینتی، کاغذهای آغشته به رزین ملامین و پارکت لمینیت اچ دی اف می باشد.

ورق های ام دی اف ملامینه ساخت ایزوفام شامل ام دی اف های خام خارجی و کاغذ آغشته به رزین می باشد که در دما و فشار بالا پرس می شود.

چگالی ورق های ام دی اف ایزوفام بین 600 تا 800 گیلوگرم در هر متر مکعب است که سبب استحکام بالای ورق های ام دی اف نسبت به نئوپان می باشد.

ابعاد ورق های ام دی اف ملامینه ایزوفام 366*183 سانتی متر است که ضخامتی معادل با 16 میلی متر را دارا می باشد. ضخامت های 8 میل و 25 میل هم فقط در حجم پالت و به صورت سفارشی تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *