گالری تصاویر بازار ام دی اف

بازار ام دی اف

بازار ام دی اف عرضه کننده انواع ورق های ملامینه ام دی اف و نئوپان با فینیش های ساده و برجسته می باشد. از این ورق ها می توان در کاربردهای مختلفی مانند بدنه و درب کابینت آشپزخانه، قفسه و مبلمان استفاده کرد.

برای کابینت های آشپزخانه، بازار ام دی اف صفحه هایی با مغزی ام دی اف و پلی وود (ضد آب) ارائه می دهد که آنها را برای استفاده در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه ایده آل می کند. بازار ام دی اف همچنین ارائه کننده صفحات کابینت ضد آب با پوشش کورین را با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می کند که در طرح های مختلف مطابق با سلیقه مختلف مشتریان هستند.

ورق های ماربل شیت پی وی سی و بین کابینتی نیز در بازار ام دی اف موجود است که در فضاهای خالی بین کابینت ها و یا در دیوار پشت تلویزیون و پذیرایی قابل استفاده است. این ورق‌ها بادوام هستند، به راحتی تمیز می‌شوند و در رنگ‌ها و طرح های مختلف تولید می‌شوند.

بازار ام دی اف ورق های پی وی سی یا فومیزه را به صورت خام و روکش شده در ضخامت های مختلف عرضه می کند که به دلیل خاصیت ضد آب بودن بسیار پرکاربرد هستند. این ورق ها را می توان در فضاهای باز، زیر سینک ظرفشویی و یا برای کاربردهای دیگری که نیاز به عایق رطوبتی دارند استفاده کرد.