صفحه کابینت

قیمت صفحه کابینت آشپزخانه اسفند 1401

با توجه به قیمت ها و مدل های مختلف صفحه کابینت برای آشپزخانه تصمیم گرفتیم مطلبی را در مورد انواع و قیمت صفحات کابینت آشپزخانه با شما به اشتراک بگزاریم. در ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت صفحه کابینت جدا از جنس مغزی و روکش صفحه کابینت دارای مشخصات بسیار زیادی می باشد که هر کدام بر روی قیمت محصول تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه انواع جنس صفحات کابینت آشپزخانه را شرح می دهیم و مشخصات صفحه کابینت و مزایا و معایب آن را بررسی می کنیم تا بتوانید در خرید خود بهترین انتخاب را داشته باشید. فروشگاه بازار ام دی اف صفحات کابینت با روکش اچ پی ال و مغزی ام دی اف و مغزی پلی وود را به صورت تک شاخه ای و عمده به فروش می رساند که در ادامه مطلب، صفحات کابینت با روکش اچ پی ال و مغز ام دی اف از دو برند محبوب معرفی خواهند شد.

همانطور که اشاره شد صفحات کابینت آشپزخانه دارای جنس های مختلفی هستند که ما انواع آنها را برای شما توضیح می دهیم اما برای طولانی نشدن و مفید واقع شدن مطلب هر یک را به صورت مقاله ای جداگانه منتشر می کنیم که در صورت نیاز می توانید به همان مطلب بروید و توضیح کاملی از محصول مورد نظر را بخوانید.

اما برای اینکه مقاله خلاصه و مفید باشد صفحه کابینت هایی که در فروشگاه بازار ام دی اف به فروش می رسند را توضیح می دهیم و در قسمت های بعد برای بررسی بیشتر هر محصول را جداگانه به علاوه سمپل هر شرکت در دسترش شما عزیزان قرار خواهیم داد.

خب بریم برای معرفی صفحه کابینت های موجود در بازار ام دی اف و بررسی مزایا و معایب هرکدام و در نهایت ارائه حدود قیمتی از صفحات کابینت چرا که دادن قیمت دقیق با توجه به نوسانات بازار امکان پذیر نمی باشد اما در صورت استعلام دقیق قیمت و خرید از ما می توانید در قسمت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

انواع صفحه کابینت در بازار

صفحات کابینت به صورت های مختلفی تولید می شوند با یک سرچ ساده در اینترنت پیدا خواهید کرد اما وقتی برای خرید صفحه کابینت به بازار می روید متوجه این موضوع می شوید که بسیاری از آنها در بازار موجود نمی باشند.

خب حالا چیکار کنیم توضیح ندیم! چرا همانطور که اشاره کردیم انواع صفحات کابینت را معرفی می کنیم اما اگر توضیح کامل تری از هر کدام را نیاز داشتید برای ما کامنت بزارید تا در مورد هر کدام به صورت جداگانه توضیح بدیم و سعی کنید نظرات و سوالات خود را بعد از مطالعه این مطلب در قسمت پایین برایمان بنویسید تا هم اشکالات را برطرف کنیم هم نظر و سلیقه شما عریزان را در جهت بهبود خدمات خود بکار بگیریم.

انواع صفحات کابینت از نظر جنس را می توان به صورت ذیل دسته بندی کرد: از آنجایی که وقت شما عزیزان برای ما قابل احترام است اولویت توضیح با محصولاتی می باشد که داخل فروشگاه قابل عرضه و فروش می باشند.

1. صفحه کابینت شرکتی

صفحات کابینت شرکتی به صورت های مختلفی تولید می شوند که پر فروش ترین آنها صفحه کابینت با مغزی ام دی اف و روکش اچ پی ال می باشد. در ابتدا برای اینکه خیلی پیچیده نشه بگیم که دو شرکت محبوبی که اکثر اچ پی ال های موجود در بازار را تولید می کنند و اغلب صفحات کابینت با روکش اچ پی ال از این دو برند استفاده می کنند یکی برند آرتاویل یا همان آرتا و دیگر برند وایا می باشد.

پایین بخشی از صفحات کابینت ام دی اف با روکش اچ پی ال از برند آرتاویل را مشاهده می کنید و برای هر محصول صفحه ای به صورت جداگانه داخل فروشگاه وجود دارد که مشخصات و عکس واضح تری را می توانید مشاهده کنید.

تا اینجا توضیح دادیم که صفحه کابینت های ام دی اف دارای روکش اچ پی ال هستند که از پرفروش ترین برند های روکش اچ پی ال در بازار می توان به آرتاویل یا همان آرتا و روکش وایا اشاره نمود. پس وقتی تو بازار میگن صفحه کابینت آرتا، منظورشون همون صفحه کابینت ام دی اف با روکش آرتاویل است.

البته صفحه کابینت آرتا با مغز پلی وود یا همان ضد آب نیز تولید می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در بازار هر دو این محصولات یعنی هم صفحه کابینت با مغزی ام دی اف روکش آرتا و هم صفحه کابینت با مغزی پلی وود ضد آب با روکش آرتا می باشد.

صفحه کابینت روکش وایا نیز به همین صورت هم با مغزی ام دی اف و هم با مغزی پلی وود ضد آب تولید می شود.

سوالات درباره برند صفحه کابینت

همانطور که اشاره کردیم عموما برند های اچ پی ال یا همان روکش های صفحه کابینت از دو برند آرتاویل و وایا تشکیل شده است. حالا پس چرا برندی که بر روی این صفحه کابینت ها می باشد متفاوت است؟ پاسخ این است که ام دی اف خام و روکش اچ پی ال به صورت جداگانه تهیه می شوند و در شرکت ها و کارخانه های مختلفی پرس می شوند. البته این را در نظر بگیرید که خود ام دی اف خامی که پرس می کنند متفاوت است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. 

سوال دیگه این است که آیا کیفیت و قیمت در برند های گوناگون با هم متفاوت اند؟ پاسخ بله است با اینکه بیشتر روکش های بازار از دو برند آرتا و وایا می باشد اما وقتی محصول نهایی از کارخانه خارج می شود دارای تفاوت هایی با هم است از جمله ی این تفاوت ها میشه به مغزی ام دی اف بکار رفته در صفحه کابینت ها اشاره کرد و یا کیفیت خود دستگاه پرس که می تواند تاثیر مستقیم در کیفیت نهایی داشته باشد. 

تا اینجا گفتیم که صفحه کابینت ام دی اف دو نوع داریم یا با روکش آرتا و یا با روکش وایا و اینکه گفتیم که کیفیت صفحه کابینت بستگی به مرغوبیت مغزی ام دی اف بکار رفته در صفحه نیز دارد اما فقط گفتیم ام دی اف، از نوع ام دی اف محصول نهایی چیزی نگفتیم خب حالا بریم سراغ انواع مغزی ام دی اف که در صفحات کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. 

بیشترین مغزی ام دی اف موجود در بازار ام دی اف آرین سینا می باشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. اما از دیگر مغزی های ام دی اف که برای تولید صفحات کابینت استفاده می شود مغزی ام دی اف جی وان است که کیفیت و تراکم کمتری نسبت به ام دی اف آرین سینا دارد که همین باعث ارزان تر بودن این نوع صفحه کابینت ها می شود.

شاید برایتان سوال باشد که خب حالا صفحه کابینت آرین با صفحه کابینت جی وان چقدر اختلاف قیمت دارد؟ در زمان نگارش این مطلب تفاوت میان مغزی ام دی اف آرین سینا و مغزی ام دی اف جی وان بین 200 تا 300 هزار تومان می باشد. 

تا اینجا گفتیم صفحه کابینت ام دی اف آرتا و وایا را می توان هم با مغزی ام دی اف آرین و هم با مغزی ام دی اف جی وان تولید کرد که با توجه به کیفیت و قیمت مناسب، صفحه کابینت ام دی اف با مغزی آرین مناسب می باشد.

لطفا نظرات و سوالات خود را برایمان بنویسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *