پی وی سی

فوم پی وی سی سه لایه چه کاربردها و خصوصیاتی دارد؟

فوم پی وی سی سه لایه، یکی از ورق های فومیزه ای است که با استفاده از فرایند کو-اکستروژن تولید می شود. این ورق دارای سه لایه است که سطوح بیرونی آن از یو پی وی سی ساخته شده اند و درون آن یک لایه فومی قرار دارد.

فوم پی وی سی سه لایه، به دلیل داشتن سطوح بیرونی سخت پی وی سی، استحکام و مقاومت خمشی بالایی دارد و مانع از تاب برداشتن ورق در طول زیاد می شود. همچنین، این سطح براق و شفاف قابل شستشو است و دانسیته بالای ورق فوم پی وی سی، موجب افزایش قدرت نگهداری پیچ، افزایش استحکام و طول عمر سازه های تهیه شده از آن می شود.

فوم پی وی سی مقاوم به عوامل شیمیایی مانند اسید، محلول های نمکی و الکلی است و فرمولاسیون مورد استفاده در ساخت، حداکثر پایداری رنگ را فراهم می کند و مانع از تغییر رنگ و تخریب محصول در برابر نورخورشید می شود. به همین دلیل، ورق فوم پی وی سی سه لایه، می تواند به سطح گسترده ای از نیازهای مشتریان پاسخ دهد.

فوم پی وی سی سه لایه دارای خصوصیت عایق صوتی قوی است و می تواند به طور موثری از تردد صداها جلوگیری کند. همچنین، این محصول ضد رطوبت است و به طور کامل از نفوذ آب جلوگیری می کند. این به معنی این است که آب و رطوبت نمی توانند باعث تشکیل رطوبت و پوسیدگی شوند.

علاوه بر آن، فوم پی وی سی سه لایه دارای مقاومت بالا در برابر ضربه است و می تواند سازه را در برابر ضربه های مختلف محافظت کند. همچنین، این ورق دارای وزن کمی است و به راحتی به سطح دیوار یا سقف نصب می شود.

فوم پی وی سی سه لایه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق برای ساخت سقف و دیوار های داخلی و خارجی ساختمان ها، در ساخت کابینت دستشویی، حمام، آشپزخانه و کابین های استخر و سونا و همچنین در صنایع کشتی سازی و غیره به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *