ماربل شیت

ورق بین کابینتی (PSD) چیست؟

موارد استفاده از ماربل شیت

ماربل شیت از متریال هایی از جمله پی وی سی، پودر سنگ و افزودنی های دیگر تهیه می شود. این ورق ها توسط شرکت سامیت تولید می شود. این شرکت برای ایجاد تغییری مدرن در دکوراسیون داخلی با بکار گیری دانش روز و استفاده از ایده های ناب به تطبیق معماری سنتی و مدرن پرداخته و ورق های ماربل شیت را تولید می کند. این ورق ها علاوه بر داشتن ویژگی های به خصوص خود، که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، دکوراسیونی لوکس، زیبا و مدرن را برای شما افراهم می سازند.

به عنوان دیوار پوش جهت بازسازی دکوراسیون داخلی:

این ورق ها به مصالح ساختمانی نیازی ندارند و امکان استفاده و اجرا بر روی سطوح صاف و یا ناهموار را دارند، پس بهترین گزینه برای ایجاد یک محیط زیبا و بازسازی دکوراسیون داخلی هستند.

استفاده از ورق های ماربل شیت در فضای بین کابینت:

مهم ترین کارایی ورق های ماربل شیت مربوط به آشپزخانه و فضای آن می‌ باشد. اگر به دنبال این هستید که آشپزخانه خود را دچار تغییری کنید که هم ظاهرا ایده آل باشد و هم قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد، استفاده از ورق های ماربل شیت را به شما پیشنهاد می کنیم. نقش اساسی این ورقها حفاظت از دیوار های آشپزخانه است. با استفاده از این ورق ها به عنوان دیوارپوش می توانید بدون هیچ گونه ریخت و پاش و استفاده از مصالح ساختمانی، فضای خالی میان کابینت ها را پر کنید و رنگ و جلوه ای ویژه و خاص را به آشپزخانه خود ببخشید. علاوه بر موارد گفته شده می توان در اتاق خواب، راه پله، سقف کاذب، حمام، سالن های کنفرانس و… از این ورق ها استفاده نمود.

استفاده برای نازک کاری محل های مسکونی و اداری:

ورق های ماربل شیت دارای طرح های متنوعی بوده که به دو صورت مات و براق تولید و به بازار عرضه می‌ شود. به دلیل تنوع و وزن سبکی که این ورقه ها داشته، جهت نازک کاری محیط های اداری، تجاری، درمانی و… بسیار مناسب و کارایی فوق العاده ایی دارند.

استفاده از ورق های ماربل شیت در سازه های نوساز:

در ساختمان های تازه ساخت پس از مرحله سفت کاری ساختمان و بدون انجام نازک کاری، میتوان از این ورق ها به عنوان دیوارپوش تاپشیت استفاده کرد. ورق های ماربل شیت عمر استفاده بسیار مناسبی دارند، پس استفاده از آنها از صرف هزینه هایی نظیر تعمیرات یا بازسازی دکوراسیون داخلی جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *