بین کابینتی

ورق بین کابینتی (PSD) چیست؟

موارد استفاده از ورق های دیوارپوش یا بین کابینتی

ورق های دیوارپوش از متریال هایی از جمله پی وی سی، پودر سنگ و افزودنی های دیگر تهیه می شود. این ورقه ها توسط شرکت ANG تولید می شود. این شرکت برای ایجاد تغییری مدرن در دکوراسیون داخلی با بکار گیری دانش روز و استفاده از ایده های ناب به تطبیق معماری سنتی و مدرن پرداخته و ورق های پی اس دی را تولید می کند. این ورقه ها علاوه بر داشتن ویژگی های به خصوص خود، که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، دکوراسیونی لوکس، زیبا و مدرن را برای شما افراهم می سازند.

  • به عنوان دیوار پوش جهت بازسازی دکوراسیون داخلی:

این ورق ها به مصالح ساختمانی نیازی ندارند و امکان استفاده و اجرا بر روی سطوح صاف و یا ناهموار را دارند، پس بهترین گزینه برای ایجاد یک محیط زیبا و بازسازی دکوراسیون داخلی هستند.

  • استفاده برای نازک کاری محل های مسکونی، اداری و غیره :

ورق های دیوارپوش دارای طرح های متنوعی بوده که به دو صورت مات و براق تولید و به بازار عرضه می‌ شود. به دلیل تنوع و وزن سبکی که این ورقه ها داشته، جهت نازک کاری محیط های اداری، تجاری، درمانی و…بسیار مناسب و کارایی فوق العاده ایی دارند.

  • استفاده از ورق های دیوارپوش در فضای بین کابینت:

مهم ترین کارایی ورق های بین کابینتی مربوط به آشپزخانه و فضای آن می‌ باشد. اگر به دنبال این هستید که آشپز خانه خود را دچار تغییری کنید که هم ظاهرا ایده آل باشد و هم قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد، استفاده از ورق های پی اس دی را به شما پیشنهاد می کنیم. نقش اساسی این ورقها حفاظت از دیوار های آشپزخانه است. با استفاده از این ورق ها به عنوان دیوار پوش می توانید بدون هیچ گونه ریخت و پاش و استفاده از مصالح ساختمانی، فضای خالی میان کابینت ها را پر کنید و رنگ و جلوه ای ویژه و خاص را به آشپز خانه خود ببخشید. علاوه بر موارد گفته شده می توان در اتاق خواب، راه پله، سقف کاذب، حمام، سالن های کنفرانس و…از این ورقه ها استفاده نمود.

در ساختمان های تازه ساخت پس از مرحله سفت کاری ساختمان و بدون انجام نازک کاری، میتوان از این ورق ها به عنوان دیوار پوش تاپشیت استفاده کرد. ورق های پی اس دی عمر استفاده بسیار مناسبی دارند، پس استفاده از آنها از صرف هزینه هایی نظیر تعمیرات یا بازسازی دکوراسیون داخلی جلوگیری می کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.